Prenumerata.lt yra lyderiaujantis interneto portalas Lietuvoje, siūlantis užsiprenumeruoti apie 400 įvairių lietuviškų ir užsienio leidinių – 320 žurnalų, 69 laikraščius bei 8 elektroninius leidinius. 2013 metais šios bendrovės užsakymų apyvarta išaugo penktadaliu, paslaugomis pasinaudojo 4 500 įmonių bei daugiau kaip 33 000 fizinių asmenų.

 Bendra 2013 metų apyvarta viršijo daugiau negu 1,25 mln. litų. Prie jau 14-tus metus skaičiuojančio projekto jungiasi vis daugiau leidėjų – .lt kataloge savo leidinius jau paskelbė 65 leidėjai. Prenumerata.lt bendradarbiauja su žiniasklaidos bendrovėmis: „Respublikos leidiniai”, „Press Express“, „Verslo žinios“, „Alma Littera“, „Lietuvos žinios“, „Pačiolis“, „UPG Baltic“ ir kitais.

 Virtuali sistema palengvina leidėjams prenumeratos užsakymų apdorojimą, leidžia stebėti ir tikrinti pardavimų ataskaitas, tiesiogiai bendrauti leidėjui ir prenumeratoriui iškilusiais prenumeratos užsakymų klausimais (pavyzdžiui dėl adresų pakeitimo, tikslinimo ar panašiai).

„Tai - patogus ir greitas leidinių prenumeratos užsakymas ir apmokėjimas realiu laiku. Tad mūsų tęstinė užduotis - operatyviai ir tinkamai pristatyti dienraštį į pašto dėžutę. Dėkojame už ištikimybę visiems „Respublikos" leidinių grupės prenumeratoriams, kurie renkasi tradicinės, popierinės spaudos skaitymą. Tradicinis laikraštis visuomet išliks kvepiantis spaustuvės dažais ir teiks neginčijamą malonumą verčiamų puslapių šlamesiu”, – teigia  bendrovės  „Respublikos leidiniai“ platinimo tarnybos vadovė Raimonda Kazakevičiūtė.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.