Kaunas, spalio 7 d. Kauno rajone žurnalistams surengtas turizmo sezono užbaigimas — ,,Nemuno žiede“ vyko kartingo varžybos Kauno rajono mero taurei laimėti. Susumavus dviejų — kartingo ir „skidcar" - rungčių rezultatus, pagrindinis apdovanojimas atiteko „Kauno dienos“ žurnalistui Tadui Širvinskui.

Tarp moterų pirmąją vietą kartingo rungtyje iškovojo Rita Šemelytė (savaitraštis „Šeimininkė“), o geriausius vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje („skidcar“ rungtis) pademonstravo žurnalo „Mano ūkis“ žurnalistė Jolanta Bulotienė. Ji taip pat pelnė apdovanojimą už grakščiausiai išsuktą posūkį. Jolantos kolegė Lina Mockevičienė kartingo rungtyje iškovojo antrą vietą bei pelnė apdovanojimą už originaliausią išsisukimą iš keblios situacijos.

Be pagrindinių apdovanojimų, renginyje būta įvairių nominacijų — už gražiausią slydimą, už originaliausią išsisukimą iš keblios situacijos, greičiausiai išimtą posūkį. Dauguma dalyvių — patyrę vairuotojai, tačiau ne vienas iš jų už karto vairo sėdo pirmą kartą, todėl netrūko nei adrenalino, nei šmaikščių replikų vieni kitų adresu.

Po iškilmingo kartingo varžybų Kauno rajono mero taurei laimėti nugalėtojų apdovanojimo surengta spaudos konferencija „Žvilgsnis į Kauno rajono turizmo sezoną ir ateitį“. Vienoje iš mažiausių ir unikaliausioje Kačerginės seniūnijoje iki 2012 metų planuojama įrengti dviračių ir pėsčiųjų taką Pokyčiai laukia ir „Nemuno žiedo“ — visuomenei jau pristatyta Kauno rajono slidinėjimo trasų studija.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.