Biršonas, rugsėjo 10 d. Projekto „Europos istorijų parkas" seminare regioninės žiniasklaidos žurnalistams, kuris vyko Birštone, kalbėta apie tai, kaip keisis tradicinė žiniasklaida, diskutuota, ar profesionaliąją žurnalistiką išstums (pakeis) piliečių žurnalistika.

Po Simonos Petronytės, portalo „15 min." redaktorės, pranešimo apie vykdomą projektą „Įkrauk žinių" netilo diskusijos apie vadinamosios piliečių žurnalistikos patikimumą, autorystės ir atsakomybės klausimus.

Žurnalistikos instituto dėstytojas ir vieno lankomiausių tinklaraščių Lietuvoje nezinau.lt autorius Džiugas Paršonis aptarė besikeičiančios visuomenės informacinius poreikius, informacijos pateikimo ir jos turinio suvokimo transformacijas, naujos kartos įtaką šiems procesams.

Regioninės žiniasklaidos atstovai, tarp kurių Prienų „Gyvenimo", Vilkaviškio „Santakos", Šakių manorajonas.lt, žurnalo „Mano ūkis" ir kt. žurnalistai, buvo supažindinta su „Europos istorijų parko“ naujovėmis.

Seminare pranešimus skaitė Giedrius Sudikas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas bei Dainius Radzevičius, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.