Vilnius, gegužės 10 d. Tradicinių LŽS konkursų laureatėmis tapo dvi Regioninės žiniasklaidos ir žemės ūkio žurnalistų klubo žurnalistės: laikraščio „Kėdainių mugė“ korespondentė Vilija Mockuvienė ir žurnalo „Mano ūkis“ redaktorė Jurgita Zaleckienė. Laureatai pagerbti gegužės 7-ąją Žurnalistikos institute, pažymint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

V. Mockuvienė tapo net dviejų kūrybinių konkursų laureate. Už publikacijas „Akademijos šimtametis paminėjo dar vieną savo gimtadienį“, „Pas sūnų į Airiją — 3015 kilometrų dviračiu“ ir „Du vaikučius auginanti šešiolikmetė likimu nesiskundžia“ kolegė pripažinta absoliučia konkurso „Akiratyje žmogus“ nugalėtoja. Dar vienas V. Mockuvienės rašinys — „Daugiabutyje — sąvartynas ir parazitų prieglauda“ atnešė sėkmę konkurse „Ką pasakytų Temidė?“

„Apdovanojimai teikia ryžto ir pasitikėjimo: jei jau mano straipsnius įvertino Vilniuje, viliuosi, kad anksčiau ar vėliau juos pastebės ir Kėdainių valdininkai. Jų pagyrų man nereikia. Tačiau reikia reakcijos. Apie Smilgos gatvėje sąvartynu paverstą butą rašiau ne kartą, ir ne du. Gyventojai dėkoja, o valdžia tyli, tarsi vandens į burną pasisėmusi“, — grįžusį į kasdienį darbą dalijosi mintimis Vilija.

Žurnalo „Mano ūkis“ redaktorė J. Zaleckienė pelnė trečią vietą konkurse „Akiratyje — žmogus“. Sėkmę jai atnešė žurnalo „Mano gyvenimas“ publikacija „Apie duoną ir meilę“, kurioje autorė papasakojo apie sutuoktinius Vytėnus — duonos kepėją ir grafikę Jūratę ir jos sutuoktinį skulptorių Algimantą bei jų kelią nuo meno iki duonos.

Nuoširdžiai sveikiname koleges ir linkime kūrybinės sėkmės.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.