Kauno r. (2009-10-02) Pasaulinės turizmo dienos proga apie kaimą kuriantiems, rašantiems ir transliuojantiems Kauno krašto žurnalistams Kauno rajono savivaldybė ir Kauno rajono turizmo informacijos centras pristatė pakaunės turizmo išteklius, perspektyvas ir galimybes.

Žurnalistai, tarp jų ir LŽS Regioninės žiniasklaidos ir žemės ūkio žurnalistų klubo nariai, buvo pakviesti aplankyti Zapyškio seniūnijoje įsikūrusį Pagonijos pramogų parką, kuriame yra vienintelė Baltijos šalyse dirbtinė uola, skirta laipioti. Pagonijos pramogų parko savininko Skirmanto Paukščio paraginti, žurnalistai patys išmėgino kopimą į 13 metrų aukščio uolą. Nepatiklius kolegas S. Paukštys drąsino sakydamas, kad neįkopia tik tie, kurie nenori įkopti. Pagonijos uolą sėkmingai šturmavo net penki žurnalistai — trys moterys ir du vyrai.

Pagonijos voratinklis žiniasklaidos atstovams pasirodė patrauklesnis. Dėl pasikarstymo 10 metrų aukštyje įrengtais įvairiais virviniais elementais, noro įveikti sudėtingas kliūtis net atsisakyta mini golfo rungties. Teko lįsti per statines, kabarotis toli viena nuo kitos kabančiomis padangomis, pereiti siauru buomu, įveikti beždžionių tiltą, tada laukė atpildas — pergalingai nuskrieti lynu žemyn. „Kauno dienos“ žurnalistas Mantas Tomkūnas Pagonijos voratinklį įveikė net du kartus. O Kauno rajono turizmo informacijos centro prizas — trumpos sveikatingumo atostogos vienam asmeniui „Tulpės“ sanatorijoje Birštone — atiteko agroverslo žurnalo „Mano ūkis“ redaktorei, Regioninės žiniasklaidos ir žemės ūkio žurnalistų klubo narei Dainai Stanišauskienei, žiūrovų nuomone, elegantiškiausiai įveikusiai Pagonijos voratinklį.

Po dvi valandas trukusių atrakcijų Kauno rajono meras Valerijus Makūnas visus pakvietė į kaimo turizmo sodybą „Pušyno stovykla“, kur supažindino su Kauno rajono turizmo ištekliais, ateities planais.

Po pietų žurnalistai susipažino su sodyboje siūlomomis pramogomis, išmėgino taiklumą šaudant iš pneumatinio šautuvo ir mėtant pasagą. Pastaroji rungtis buvo populiariausia. Ją išbandė visi dalyviai, net rajono meras. Geriausiai mėtyti pasagą sekėsi jau minėtai „Šeimininkėsâ€? žurnalistei Ritai Šemelytei ir ,,Laikinosios sostinės“ fotografui Modestui Patašiui.

Taikliausia šaule pripažinta LTV2 reporterė Eglė Targanskienė. Ji nenusileido vyrų grupėje nugalėjusiam Mantui Tomkūnui.

Rungtynių pabaigai organizatoriai pasiūlė įveikti dar vieną ,,uolą“ — pačių statomą iš alaus dėžių. Aukščiausią arką iš 20 alaus dėžių surentė ir mero taurę iškovojo Valdas Vaidotas (,,Pakaunės kraštas“).

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.