Birštonas (2008-06-06). Kokios turi būti vadovo ir pavaldinio bendravimo taisyklės? Kaip pradėti dalykinį pokalbį, kaip kalbėtis su darbdaviu dėl atlyginimo, profesinio tobulėjimo perspektyvų, kaip reaguoti į kritiką, pasiūlymą išeiti iš darbo? Šiuos klausimus seminare „Dalykinio bendravimo menas. Kaip daryti įtaką savo bendradarbiams“ gvildeno lektorius dr. Tomas Lagūnavičius. Seminaras vyko Birštono „Tulpės“ sanatorijoje.

Redakcijos, kaip ir bet kurio kito kolektyvo darbuotojų darbo našumui įtaką daro mikroklimatas: darbuotojų tarpusavio santykiai ir darbuotojų santykiai su darbdaviu. Šie santykiai kuriami kasdien, jie vis kinta, todėl įtaką jiems gali daryti tiek darbuotojai, tiek darbdaviai. Svarbu mokėti konstruktyviai pateikti savo mintis, ne tik klausytis pašnekovo, bet ir jį išgirsti. Darbinės komunikacijos sėkmę lemia dalykinio bendravimo taisyklių ir technikos išmanymas bei gebėjimas tinkamai taikyti įvairiose situacijose. Šie postulatai buvo tik įžanga į visą dieną trukusį seminarą, kuris baigėsi praktiniais užsiėmimais.

T. Lagūnavičiaus seminarų dalyvių atsiliepimai dažniausia būna kontroversiški. Taip buvo ir šįkart: vieni sutiko, kiti prieštaravo išsakytoms mintims, tačiau surastas ir bendras vardiklis — proga permąstyti žinomas tiesas ir pasistengti kažką pakeisti savo darbe ir santykiuose su kolegomis. Galbūt požiūrį.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.