Sausio pradžioje internetinės televizijos kompanija „Netflix" paskelbė, kad nuo šiol jos turinys bus prieinamas visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. LG pasirinkta kaip strateginė „Netflix" plėtros partnerė.

Šiuo metu „Netflix" turinį galima žiūrėti visame pasaulyje, išskyrus Kiniją, Šiaurės Korėją, Siriją ir Krymą. Kompanija kuria originalius serialus ir filmus, tokius kaip „Drąsiaširdis" (Daredevil), „Oranžinė – tai nauja juoda" („Orange is the New Black"), „Aštuntasis pojūtis" („Sense8") ir kitus.

LG partnerystei su „Netflix" pasirinkta dėl žymaus indėlio į SMART TV televizorių sektorių ir aukščiausios kokybės vaizdo perteikimą, savybes, kurios ypač svarbios amerikiečių kompanijai. Rudenį pranešusi apie didesnės kokybės HDR (angl. „High dynamic range") formato turinį, kuris pagerina vaizdo spalvas bei kontrastą, „Netflix" tikisi, kad prie šio paplitimo prisidės ir nauji LG 4K HDR televizoriai.

„Tarptautinė partnerystė su LG padės mūsų gerbėjams visame pasaulyje atrasti ir mėgautis „Netflix" turiniu. Kartu nekantraujame mėgstamiausius serialus išvyksti 4K ir HDR ekranuose", - sakė „Netflix" sistemos partnerystės su gamintojais viceprezidentas Scott Mirer.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.