Fotožurnalistė Berta Tilmantaitė tarptautiniame fotokonkurse „On the Go“ laimėjo pirmąją vietą. „Asia-Europe Foundation” (ASEF) organizuotam konkursui buvo pateikta daugiau nei pusantro tūkstančio fotografijų iš 50-ies pasaulio šalių.

Komisija išrinko du pirmos vietos nugalėtojus – vieną iš Azijos ir vieną iš Europos. Azijos regiono nugalėtoju tapo Ritagnik Bhattacharya iš Indijos ir fotografija „Stebint pokyčius“, o nugalėtoju iš Europos paskelbta B. Tilmantaitė ir jos fotografija „Valtyje“. Taip pat buvo apdovanotas daugiausiai publikos balsų konkurso tinklapyje surinkęs autorius Roli Mahajan ir fotografija „Radžastano klajokliai“.

Komisijoje dirbo Gisli Snaer,  Puttnam Filmų Mokyklos vadovas  Lasalle Menų Koledže,  Tarptautinio Singapūro Fotografijos Festivalio direktorius Gwen Lee ir fotografas Stefen Chow.

Laimėjusi B. Tilmantaitės fotografija nuo lapkričio 4d. bus eksponuojama Liuksemburge, kur vyks ir 12-asis Asia-Europe Meeting (ASEM) Užsienio ministrų susitikimas. Vėliau 20 geriausių konkurse dalyvavusių darbų paroda keliaus po Europos bei Azijos šalis. Pirmosios parodos vyks Singapūre, Belgijoje bei Mongolijoje, kur bus minimas ir 20-asis ASEM jubiliejus. ASEF taip pat išleis fotoknygą, kurioje bus publikuojamos geriausios konkurso fotografijos.

Taip pat B. Tilmantaitė bus apdovanota kelione į Singapūrą, kur jai suteikta galimybė atlikti savaitės trukmės menininko rezidenciją Lasalle Menų Koledže, bei čekiu fototechnikai įsigyti.

Tai jau ne pirmas B. Tilmantaitės laimėjimas šiais metais. Didžiausiame pasaulyje fotografijų konkurse Sony World Photography Awards lietuvė laimėjo 1-ą vietą Nacionaliniuose apdovanojimuose

Geriausių konkurso „On the Go“ fotografijų galerija – čia.

Konkurse laimėjusi B. Tilmantaitės nuotrauka:

S-BT-IMG 8231

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.