Rugpjūčio 11 dieną atidarytas didžiausias Kaune naujos kartos 4K („Knyga“, „Kava“, „Kanceliarinės prekės“ ir „Kitokios prekės sumaniems“) koncepcijos knygynas VAGA. Atidarymo svečius sveikino robotas, pristatęs visiškai naują knygyno skyrių  sumaniems. Jame dar nematyti IQ lavinantys žaidimai, išmanūs įrenginiai ir net robotikos prekės.

„Džiaugiamės, kad pagaliau įgyvendinome savo idėją sukurti naujos kartos knygyną ir greta knygų, kavos bei kanceliarinių prekių pasiūlyti kitokias prekes sumaniems. Siekiame ne tik koja kojon žengti į ateitį, bet ir vykdyti edukacinę misiją. Mūsų knygyne kitokių prekių sumaniems erdvėje pirkėjai ras įvairiausių intelektinių žaidimų bei robotikos prekių, kurios, ko gero, labiausiai atspindi spartų technologijų vystymąsi bei žmogaus proto galimybes. Norime, kad naujos kartos knygynas VAGA lavintų inovatyviai bei kūrybiškai mąstančią kartą“, - atidarymo metu sakė UAB „VAGOS prekyba“ generalinis direktorius Vytas V. Petrošius, patikėjęs simbolinės juostelės kirpimą robotui.

Atidarymo šventės programoje vyko renginiai ir vaikams, ir suaugusiems. „Robotikos akademijos“ organizuotuose užsiėmimuose visi norintys galėjo išbandyti robotus ateities žirgų lenktynėse, futbolo varžybose, valdyti robotą mintimis. Mažieji buvo suburti į kūrybines dirbtuves, kurių metu galėjo patys pasidaryti skirtukus, pažaisti su spalvingu modelinu, pasipuošti veidukus piešiniais.

Bestselerio „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ autorė šventės metu dalijosi asmenine patirtimi, susirinkusiųjų būriui pristatė savo naujausią darbą „Slaptomanė. Darbo knyga“, o kavinė „Second cup“ knygyno svečius vaišino kava, degustacijos metu supažindino su kavos istorija.

Beveik 1000 kv. m. naujos kartos knygyne, „Mega“ prekybos ir laisvalaikio centre, galima rasti ne tik per 20 tūkst. skirtingų prekių, bet ir jaukią aplinką.

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.